Ne Yaparız?

Wheelabrator Group Türkiye Exclusive Agent
Olarak Wheelabrator grubunun tüm ürünlerinin
satış,montaj,Servis hizmetlerini ülkemizde gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimize maksimum memnuniyet sağlamak suretiyle, profesyonelliğe ve etik değerlerimize bağlı kalarak sektöründe ki en güvenilir firma olabilmektir

Vizyonumuz

Şirketimiz 2007 yılından bu yana kumlama sektöründe faaliyet göstermekte olup müşterilerimizin kumlama konusunda ki tüm ihtiyaçlarına firmaya özel çözümleri profesyonellikle sunmaktadır.

Mavi Kumlama olarak Kumlama makinesi, yedek parça, tamir, bakım, onarım ve danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimize çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Misyonumuz

Mavi Kumlama A.Ş olarak dünyada ki en son teknoloji ile üretilmiş makineleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine sunmak, müşterilerimize kumlama ile ilgili makina, yedek parça, bakım, onarım ve danışmanlık konularında çözüm ortağı olmaktır. Sizi de müşteri portföyümüzde aramızda görmek isteriz.

Ne Yaparız?

Şirketimiz 2007 yılından bu yana kumlama sektöründe faaliyet göstermekte olup müşterilerimizin kumlama konusunda ki tüm ihtiyaçlarına firmaya özel çözümleri profesyonellikle sunmaktadır.Mavi Kumlama makine, yedek parça, tamir, bakım, onarım ve danışmanlık hizmetleriyle tüm kumlama sürecinde müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Vizyonumuz

Misyonumuz Mavi Kumlama A.Ş olarak dünyadaki en son teknoloji ile üretilmiş makineleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine sunmak, müşterilerimize kumlama ile ilgili makina, yedek parça, bakım, onarım ve danışmanlık konularında çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Mavi Kumlama A.Ş olarak Müşterilerimize maksimum memnuniyet sağlamak suretiyle, profesyonelliğe ve etik değerlerimize bağlı kalarak sektöründe ki en güvenilir firma olabilmektir

Neden Mavi Kumlama!

Firmanızın ihtiyç duyduğu yedek parça,Montaj,Modernizasyon,servis hizmetlerini tek noktadan yöneterek size ulaştırıyoruz. Hem süreç açısından zaman kazanmakta hem de uzman ekibimizle hataya yer bırakmadan çözümler üretmekteyiz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Zaman nakit ise nakit kaybetmenin gereği yok bünyemizde uzman ekbimiz Türkiyenin her noktasına hareket etmeye hazırdır.

Türkiyede alanında uzmanlaşmış ekibimiz sorunlarınıza size özel çözümler üretir

Yedek parça tedariği uzun süreçtir .Kumlama makinanaısız bakımını alabilir eskiyendeğişim süresi gelmiş parçaları tedariğini makinanızın çalışması aksamadan sağlayıp montajını yaparız.

Makinanıza uygun modernizasyonu tesbiti ve yenilenmesinde  yanınızdayız.

Kumlama makinanızın yedek parça tedariğini de sağlıyoruz.